Göz Bakımı

Göz Bakımı

Göz Bakımı Nedir?

Göz çevresini düzenlemek, koyu halkaları azaltmak ve sıkılaştırmak için uygulanan bakımdır. İnce çizgileri hafifletir ve çizgileri azaltır yorgun gözleri rahatlatır.

Kirpik Perması Nedir?

Kirpik perması özel perma makaraları ile yapılan ve kirpiklere kavis kazandıran bir kirpik bakım işlemidir. Kirpik perması yaklaşık olarak 40-50 dakika sürmekte olup, kirpiğin uzunluğuna ve yapısına göre istenilen etkiyi oluşturur. Kirpikler vücudun en zor şekle giren tüyleri arasındadır. Bu nedenle perma yapılmaksızın istenilen kavise erişmesi bir hayli zor olabilmektedir. Kirpik perması kirpiklerin bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık olmasını sağlar.

İpek Kirpik Uygulaması

Gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler üst göz kapağına titizlikle tek tek yapıştırılır. Kirpik diplerinin hava alması esas alınarak yapıştırma işlemi gerçekleştirilir.

- Uygulama ile gözlerde doğal görünüm kazandırılır.

- İşlem yaklaşık 1.5 saat sürüyor. 

- Onbeş günde bir bakımı yapılır. 

- 3 aya kadar kalıcılığı sağlanır.

Prp uygulaması

Prp tedavisinde hastanın, kendi kanından serum elde edilerek, elde edilen serumdaki pıhtı hücreleri ve büyüme faktörleri, yeni kollajen oluşumunu ve hücreler arası maddeyi çoğaltarak cildi yenilemek üzere derinin alt dokularına yayılır. Böylece ciltteki çöküntülerin giderilmesine, esneklik ve parlaklığın yeniden kazandırılması, iyileşmesi uzun süren yara, çatlak ve deri niteliğinin zarar gördüğü durumların kontrolünü sağlamak. 

TOP